Zasílání novinek e-mailemPokud máme zájem, můžeme využít služby zasílání novinek ze Stahuj.cz na náš e-mail. Této služby však mohou využít pouze zaregistrovaní uživatelé stránky. Pokud se rozhodneme pro odběr, můžeme si vybrat hned z několika možností. První je formát samotných e-mailů, kde si můžeme vybrat, jestli mají být ve formátu HTML nebo jako prostý text. Další věcí, kterou si můžeme vybrat, je četnost těchto informačních e-mailů – mohou nám chodit buď obden, nebo jednou týdně, případně jednou měsíčně. Poslední věcí, kterou si vybereme, je z jakých sekcí nám mají novinky být zasílány – vybrat si můžeme ze sekcí Grafika a design, Hry a zábava, Internet a sítě, Komunikace, Multimédia, Podnikání a domácnost, Úprava plochy, Utility a ostatní a Vývojové nástroje. Zvolit si můžeme libovolný počet sekcí. Pak už jen klikneme na tlačítko Přihlásit odběr a zasílání novinek je tím aktivováno.

Rajče.net je velké úložiště fotografií.Další portály se stahováním

Kromě Stahuj.cz, který je určen především pro stahování softwaru, existuje na českém internetu řada dalších podobně zaměřených stránek. Mezi ty nejznámější patří především Slunecnice.cz – rozsáhlý a přehledný katalog programů, které si můžete stáhnout do svého počítače. Slunečnice nabízí programy nejen pro Windows, ale i pro PDA. Součástí portálu jsou i recenze a tipy, fórum, e-shop a služba Pomoc s počítačem – unikátní služba, kde vám může technik pomoci s počítačem nebo přeinstalovat jeho součásti na dálku přes internet.

Když se bavíme o stahování, nemůžeme nezmínit asi nejznámější českou stránku, na které se dají stahovat např. písničky, seriály, videa, filmy atd. a tou je www.uloz.to. Na tomto serveru najdeme už více než třicet milionů souborů a můžeme přes něj stahovat i z Rapidshare. Stahovat z uložto je možné i bez registrace, ale pokud se na stránku zaregistrujeme a dobijeme si kredit, můžeme pak jednotlivé soubory stahovat s výrazně vyšší rychlostí. Dalším oblíbeným portálem, na kterém můžeme stahovat různé soubory je Hellspy. Na něm si ale na rozdíl od uložto nelze stahovat soubory zdarma, ale je potřeba se zaregistrovat nebo dobít kredit bez registrace.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací portálu Stahuj.cz a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!