Obchod na Stahuj.czPokud na hlavní stránce portálu Stahuj.cz klikneme na odkaz Shop, přesměruje nás to na stránky http://www.sw.centrum.cz/, na kterých najdeme velký internetový obchod se softwarem. V obchodě si můžeme vybrat ze široké nabídky softwaru od předních světových výrobců. Na titulní stránce e-shopu pak vidíme zboží, které je zrovna ve slevě, seznam nejoblíbenějších produktů a přehled aktuálních novinek. Na levé straně je menu, ve kterém je veškeré zboží rozděleno do kategorií. Obchod obsahuje tyto kategorie: Software do minuty, Antiviry a bezpečnost, Digitální fotografie, Digitální video, Grafika a design, Hry a zábava, Internet a sítě, Multimédia, Operační systémy, Optimalizace a ladění PC, PDF a OCR, Podnikání a domácnost, Práce se soubory, Vypalování, Výuka a vzdělávání, Vývojové nástroje, Zálohování a obnova dat a Ostatní. Když si pak rozklikneme některou z kategorií, uvidíme výpis jednotlivých položek. Ty můžeme řadit buď podle kupovanosti, nebo podle názvu, nebo podle ceny. Můžeme si i vybrat, jestli se nám budou položky zobrazovat formou plného výpisu s podrobnými popisky nebo stručného výpisu. Na jedné stránce se nám pak objeví vždy deset položek u plného nebo třicet u stručného výpisu.

Obchod sw.cz má svůj samostatný profil i na Facebooku, kde pravidelně informuje o zajímavých novinkách a je zde také možnost položit dotaz, na který pracovníci v nejbližší možné době odpoví.Poradna na Stahuj.cz

Další zajímavou součástí stránky Stahuj.cz je poradna. V ní mohou pokládat dotazy jak registrovaní, tak neregistrovaní uživatelé a zeptat se na cokoli, co se týká softwaru atd. U otázky je možné si zaškrtnout i možnost odběru odpovědí a můžeme ji jedním kliknutím sdílet na Facebooku, Twitteru nebo Google +. K jednomu dotazu můžeme dostat i několik odpovědí a jejich užitečnost můžeme ohodnotit kliknutím na zvednutý palec nalevo vedle odpovědi.

O počítačích a o hrách

Přímo v hlavním menu na stránce Stahuj.cz pak máme ještě dva odkazy, které nás zavedou na jiné zajímavé stránky. Pokud klikneme na odkaz O počítačích, budeme přesměrováni na stránky živě.cz a jejich rubriku, týkající se počítačů. V případě, že klikneme na odkaz O hrách, dostaneme se přes něj na stránky doupě.cz, které se věnují počítačovým hrám a hrám pro mobilní telefony.

Online překladač vět, textů a webových stránek je naprosto zdarma.

Žebříčky na Stahuj.cz

Na portálu Stahuj.cz najdeme také několik zajímavých žebříčků – můžeme se k nim dostat na adrese http://info.stahuj.centrum.cz/zebricky/ a konkrétně se pak jedná o žebříčky nejstahovanějšího freewaru, nejstahovanějšího sharewaru, nejdiskutovanějšího softwaru a  poslední je žebříček největších skokanů. Na této stránce se můžeme podívat i na vlastní žebříčky, které si vytvoříme po zadání tří kritérií, kterými jsou jazyk, sekce (grafika a design, hry a zábava, internet a sítě, komunikace, multimédia, podnikání a domácnost, úprava plochy, utility a ostatní a vývojové nástroje) a třetím kritériem je časové období.

Rajče je velký portál s fotografiemi.

Nej články

Na pravé straně stránky hned pod tipem dne najdeme přehled pěti nejčtenějších článků na portálu Stahuj.cz. Jedním kliknutím si můžeme tento přehled přepnout na žebříček pěti nejnovějších článků a nebo na seznam pěti nejdiskutovanějších článků. Všechny tyto seznamy jsou ve formě přímých odkazů, takže stačí na ně jen kliknout a můžeme si vybraný článek rovnou přečíst.

Bezpečné stahování

Stahování veškerého softwaru ze stránky Stahuj.cz je vždy naprosto bezpečné. Všechny programy jsou umístěny na serverech, které jsou přímo v ČR, cože kromě vyšší bezpečnosti znamená i vyšší rychlost stahování. Servery jsou navíc zálohované a plně připravené i na větší zátěž ve špičce. Obrovskou předností je také fakt, že servery Stahuj.cz jsou chráněny antivirovým programem ESET NOD 32, který je absolutní špičkou ve své kategorii.

Fotky Rajče jsou zdarma ke stažení. Centrum.cz email je velice populární.

Stahuj.cz na Facebooku

Stahuj.cz nechybí ani na největší sociální síti, a tak pokud máme tento portál rádi a chceme být informováni o zajímavých novinkách atd., můžeme se stát fanoušky jeho facebookové stránky. Na této stránce najdeme především odkazy na vybrané zajímavé články ze Stahuj.cz, ale také různé jiné zajímavosti a občas i soutěže o ceny.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací portálu Stahuj.cz a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!